Ekonomi

Vosmer Otomotiv, Fortune 500 Türkiye listesinde 379. sırada yer aldı

Vosmer Otomotiv; Fortune Türkiye tarafından bu yıl 16. kez gerçekleştirilen Fortune 500 Türkiye – 2022 araştırmasında 379. sırada yer aldı.

Vosmer Otomotiv, Fortune Türkiye tarafından Türkiye’nin en büyük 500 şirketi listesine bu yıl 16. kez girerek 2018 yılında ilk kez 426. sırada yer aldı.

Vosmer Otomotiv Genel Müdürü Siyon Karmona

Vosmer Otomotiv’in Fortune 500 Türkiye listesindeki konumundan memnun olduklarını söyleyen Vosmer Otomotiv Genel Müdürü Siyon Karmona, “2022 yılında da Türkiye’nin en büyük firmaları arasında yer alıyoruz. Fortune 500 listesinde 379. sırada, 14. sıradayız.” otomotiv sektöründe “Sektörümüzde ne kadar iddialı olduğumuzun açık bir göstergesi. Bu da işimizi ne kadar titiz ve kusursuz yaptığımızı gösteriyor. Şirket olarak sadece durmak değil, her zaman daha ileriye gitme hedefiyle çalışıyoruz.”

Otomotiv sektörünün büyük bir değişim içinde olduğunu belirten Siyon Karmona, “Bu değişimin öncü firmalarından biri olmak için yatırımlarımızı artırıyoruz. Kısa bir süre önce yaklaşık 2,5 milyon dolarlık yatırımla GES (güneş enerjisi santrali) hayata geçiriyoruz. yıllık elektrik ihtiyacımızın yüzde 160’ını karşılayacak enerji üretimini sağlayacak enerji sistemi) Ayrıca, müşterilerimize sadece araç satışında veya satış sonrasında değil, hayatın her alanında dokunan bir şirket olma misyonuyla çalışıyoruz. , şirket olarak gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz, müşteri etkinliklerimiz ve eğitim alanlarımızla.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu